انتظار شما از فضای مطلوب یک کلینیک دندانپزشکی چیست؟ به نظر شما چه خصوصیت های بارزی در یک کلینیک دندانپزشکی می تواند میزان رضایت شما را تامین نماید؟

نیاز به کلینیک تخصصی دندانپزشکی با بالاترین کیفیت و بهترین متخصصین در یک مجموعه و جای خالی آن در شهرستان علی‌آباد بسیار احساس می شد به همین منظور مجموعه ای کامل از کادر متخصصین و دندانپزشکان مجرب؛ ایمپلنتولوژیست، اندودنتیست، اطفال، جراحان فک و صورت، ارتودنتیست، پریو، در شهرستان علی آباد کتول افتتاح شد.

 

کلینیک دندان پزشکی ایمان به همت تنی چند از پزشکان مجرب و کار آزموده با نیت گرد آوری متخصصین و تجهیزات روز دنیا به منظور خدمات رسانی کامل و بدون نقص به بیماران تاسیس گردید. مجموعه گردآوری شده حاصل تجربه و تخصص موسس این مجموعه آقای دکتر مجتبی افروغ می باشد.

 

شعبه اول در شهرستان گرگان واقع در خیابان ولیعصر، عدالت ۲۳، ساختمان پزشکی کیان افتتاح شد و پس از استقبال بی نظیر، شعبه شهرستان علی‌آباد کتول جهت رفاه حال همشهریان در سال ۹۳ افتتاح شد. از آنجایی که هر دو مجموعه از لحاظ کیفیت و استاندارد های بین المللی بی نظیر ظاهر شدند ، به نظر جمع تصمیم بر تعطیل کردن فعالیت شعبه گرگان گرفته شد تا تمرکز هرچه بیشتری بر روی شعبه علی آباد متمرکز گردد.

 

کلینیک دندانپزشکی ایمان با سبکی مدرن، منحصر به فرد ، دارای محیطی شاد و سرزنده است و همین مسئله این کلینیک را از دیگر کلینیک هایی که تا به حال دیده اید ، متمایز ساخته است. از آنجایی که مراجعین این مجموعه شامل تمامی سنین می شود، سعی شده است راحتی و سهولت استفاده ی همه ی مراجعین از این مرکز فراهم شود.

در طراحی اتاق انتظار کلینیک ایمان به مفهومی فراتر از یک فضای درمانی و بهداشتی فکر شده است تا برای بیماران محیطی گرم و خودمانی فراهم آورد. 

در کلینیک دندان پزشکی ایمان کلیه خدمات تخصصی دندان پزشکی از جمله عکس دندان، ایمپلنت (کاشت دندان)، ارتودنسی، زیبایی و ترمیمی انجام میگردد.